SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.

Înființată în 2022 (4 ani) · Mun. Iaşi, județul IAŞI

CUI 45970970· J2022001265228

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
11,8 mii lei
45,6%
Profit net (2025)
0 lei
100%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
4 ani

Date de identificare

CUI
45970970
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2022001265228
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
15/04/2022
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. George Emil Palade 18A, Mun. Iaşi, județul IAŞI
CAEN principal
6202, Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

Descrierea firmei SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.

SUNSPEAR DIGITAL S.R.L., din Mun. Iaşi, CUI 45970970, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6202, Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 11,8 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

SUNSPEAR DIGITAL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.

SUNSPEAR DIGITAL S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.Ş.G. AsociatV.Ș.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.?

În anul 2025, SUNSPEAR DIGITAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11,8 mii lei.

Este activă firma SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.?

SUNSPEAR DIGITAL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.

Ce activitate are SUNSPEAR DIGITAL S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6202, Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei.