CONTAB EXPRESS S.R.L.
Înființată în 2007 (19 ani) · Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
CUI 21858989· J35/2117/2007
Date de identificare
- CUI
- 21858989
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J35/2117/2007
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 04/06/2007
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Izlaz 59, Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
- CAEN principal
- 7412, Design grafic și activități de comunicare vizuală
Descrierea firmei CONTAB EXPRESS S.R.L.
CONTAB EXPRESS S.R.L., din Mun. Timişoara, CUI 21858989, Înființată în 2007. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7412, Design grafic și activități de comunicare vizuală. În anul 2014, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
CONTAB EXPRESS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma CONTAB EXPRESS S.R.L.
CONTAB EXPRESS S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul TIMIŞ.
Întrebări frecvente despre CONTAB EXPRESS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CONTAB EXPRESS S.R.L.?
În anul 2014, CONTAB EXPRESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma CONTAB EXPRESS S.R.L.?
CONTAB EXPRESS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2007.
Ce activitate are CONTAB EXPRESS S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7412, Design grafic și activități de comunicare vizuală.
