ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2020 (6 ani) · Sat Sic Com. Sic, județul CLUJ

CUI 42382755· J12/956/2020

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
112,7 mii lei
149,9%
Profit net (2025)
32 mii lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
6 ani

Date de identificare

CUI
42382755
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J12/956/2020
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
09/03/2020
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Strada I 183, Sat Sic Com. Sic, județul CLUJ
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.

ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L., din Sat Sic Com. Sic, CUI 42382755, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 112,7 mii lei, cu un profit net de 32 mii lei și 1 angajați.

ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.

ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
Z.M. AsociatZ.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 112,7 mii lei.

Este activă firma ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.?

ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.

Ce activitate are ZSOLMART CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.