ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică, județul SATU MARE

CUI 40506881· J30/160/2019

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
45,8 mii lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40506881
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J30/160/2019
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
28/01/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
GHERŢA MICĂ 576, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică, județul SATU MARE
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.

ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L., din Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică, CUI 40506881, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 45,8 mii lei și 0 angajați.

ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.

ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.N.A. AsociatP.N.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.?

ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are ZAHA IOAN CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.