YLU CARGO S.R.L.

Înființată în 2021 (5 ani) · Loc. Lancrăm Mun. Sebeş, județul ALBA

CUI 43998029· J2021000536014

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
1,7 mil lei
18,9%
Profit net (2025)
31,8 mii lei
32,2%
Număr de angajați 2025
3
Vechimea firmei
5 ani

Date de identificare

CUI
43998029
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2021000536014
Plătitor TVA
Da
Data înființării
26/03/2021
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Nouă 217A, Loc. Lancrăm Mun. Sebeş, județul ALBA
CAEN principal
4683, Comerț cu ridicata al lemnului, materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Descrierea firmei YLU CARGO S.R.L.

YLU CARGO S.R.L., din Loc. Lancrăm Mun. Sebeş, CUI 43998029, Înființată în 2021. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4683, Comerț cu ridicata al lemnului, materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,7 mil lei, cu un profit net de 31,8 mii lei și 3 angajați.

YLU CARGO S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma YLU CARGO S.R.L.

YLU CARGO S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
L.I.A. AsociatL.I.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre YLU CARGO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are YLU CARGO S.R.L.?

În anul 2025, YLU CARGO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei.

Este activă firma YLU CARGO S.R.L.?

YLU CARGO S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2021.

Ce activitate are YLU CARGO S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4683, Comerț cu ridicata al lemnului, materialelor de construcții și echipamentelor sanitare.