YANIS CLEANING SERV SRL
Înființată în 2016 (10 ani) · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, județul PRAHOVA
CUI 35812205· J29/552/2016
Date de identificare
- CUI
- 35812205
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J29/552/2016
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 16/03/2016
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- MĂRGINENII DE JOS 398, Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, județul PRAHOVA
- CAEN principal
- 8121, Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Descrierea firmei YANIS CLEANING SERV SRL
YANIS CLEANING SERV SRL, din Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg, CUI 35812205, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8121, Activităţi generale de curăţenie a clădirilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 4,4 mil lei, cu un profit net de 139,1 mii lei și 25 angajați.
YANIS CLEANING SERV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma YANIS CLEANING SERV SRL
YANIS CLEANING SERV SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul PRAHOVA.
Întrebări frecvente despre YANIS CLEANING SERV SRL
Ce cifră de afaceri are YANIS CLEANING SERV SRL?
În anul 2025, YANIS CLEANING SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,4 mil lei.
Este activă firma YANIS CLEANING SERV SRL?
YANIS CLEANING SERV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2016.
Ce activitate are YANIS CLEANING SERV SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 8121, Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.
