XANTIA COM SRL

Înființată în 1994 (32 ani) · Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA

CUI 5739110· J2013000830135

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
311,9 mii lei
▲ 14,3%
Profit net (2025)
8,8 mii lei
▲ 11.126,9%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
32 ani

Date de identificare

CUI
5739110
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2013000830135
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO50820350
Data înființării
08/06/1994
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Ion Raţiu 180, Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
CAEN principal
4755, Comerț cu amănuntul al mobilei, articolelor de iluminat și veselei

Descrierea firmei XANTIA COM SRL

XANTIA COM SRL, din Mun. Constanţa, CUI 5739110, Înființată în 1994. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4755, Comerț cu amănuntul al mobilei, articolelor de iluminat și veselei. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 311,9 mii lei, cu un profit net de 8,8 mii lei și 1 angajați.

XANTIA COM SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma XANTIA COM SRL

Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre XANTIA COM SRL

Ce cifră de afaceri are XANTIA COM SRL?

În anul 2025, XANTIA COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 311,9 mii lei.

Este activă firma XANTIA COM SRL?

XANTIA COM SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1994.

Ce activitate are XANTIA COM SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4755, Comerț cu amănuntul al mobilei, articolelor de iluminat și veselei.