WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.
Înființată în 2020 (6 ani) · Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, județul PRAHOVA
CUI 43110295· J29/1738/2020
Date de identificare
- CUI
- 43110295
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J29/1738/2020
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 29/09/2020
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- ŢÎNŢĂRENI 169A, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, județul PRAHOVA
- CAEN principal
- 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Descrierea firmei WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.
WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L., din Sat Ţânţăreni Com. Blejoi, CUI 43110295, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,6 mil lei, cu un profit net de 661,8 mii lei și 7 angajați.
WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.
WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul PRAHOVA.
Întrebări frecvente despre WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.?
În anul 2025, WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,6 mil lei.
Este activă firma WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.?
WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.
Ce activitate are WALBAR MAINTENANCE CONSTRUCT S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
