VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Poiana Com. Criştioru de Jos, județul BIHOR

CUI 40366303· J05/7/2019

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
231,5 mii lei
▲ 2.153,7%
Profit net (2025)
14,3 mii lei
▲ 82,6%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40366303
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J05/7/2019
Plătitor TVA
Da
Data înființării
03/01/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
POIANA 47, Sat Poiana Com. Criştioru de Jos, județul BIHOR
CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Descrierea firmei VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.

VMI MARIO TRANSPORT S.R.L., din Sat Poiana Com. Criştioru de Jos, CUI 40366303, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 231,5 mii lei, cu un profit net de 14,3 mii lei și 0 angajați.

VMI MARIO TRANSPORT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.

VMI MARIO TRANSPORT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.V.M. AsociatB.V.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.?

În anul 2025, VMI MARIO TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 231,5 mii lei.

Este activă firma VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.?

VMI MARIO TRANSPORT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are VMI MARIO TRANSPORT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.