VISUAL AD S.R.L.

Înființată în 2024 (2 ani) · Sat Fereşti Com. Fereşti, județul VASLUI

CUI 49380174· J37/13/2024

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
2 ani

Date de identificare

CUI
49380174
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J37/13/2024
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
10/01/2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Nicolae Milescu Spătaru 123, Sat Fereşti Com. Fereşti, județul VASLUI
CAEN principal
4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Descrierea firmei VISUAL AD S.R.L.

VISUAL AD S.R.L., din Sat Fereşti Com. Fereşti, CUI 49380174, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

VISUAL AD S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma VISUAL AD S.R.L.

VISUAL AD S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
A.A. AsociatA.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre VISUAL AD S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VISUAL AD S.R.L.?

În anul 2025, VISUAL AD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma VISUAL AD S.R.L.?

VISUAL AD S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.

Ce activitate are VISUAL AD S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.