VIOFLORI COM SRL

Înființată în 1996 (30 ani) · Sat Ceardac Com. Goleşti, județul VRANCEA

CUI 8358501· J1996000288399

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
5,2 mil lei
102,7%
Profit net (2025)
106,5 mii lei
22.992,8%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
30 ani

Date de identificare

CUI
8358501
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J1996000288399
Plătitor TVA
Da
Data înființării
22/04/1996
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vasile Alecsandri 18, Sat Ceardac Com. Goleşti, județul VRANCEA
CAEN principal
4631, Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

Descrierea firmei VIOFLORI COM SRL

VIOFLORI COM SRL, din Sat Ceardac Com. Goleşti, CUI 8358501, Înființată în 1996. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4631, Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 5,2 mil lei, cu un profit net de 106,5 mii lei și 2 angajați.

VIOFLORI COM SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma VIOFLORI COM SRL

VIOFLORI COM SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.C. AsociatB.M.A. AsociatB.M.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre VIOFLORI COM SRL

Ce cifră de afaceri are VIOFLORI COM SRL?

În anul 2025, VIOFLORI COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 5,2 mil lei.

Este activă firma VIOFLORI COM SRL?

VIOFLORI COM SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1996.

Ce activitate are VIOFLORI COM SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4631, Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor.