VILLA VALLEVERDE SRL
Înființată în 2009 (17 ani) · Sat Valea Nicovani Com. Valea Călugărească, județul PRAHOVA
CUI 26210642· J2015001259290
Date de identificare
- CUI
- 26210642
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2015001259290
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 11/11/2009
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Busuiocului 2, Sat Valea Nicovani Com. Valea Călugărească, județul PRAHOVA
- CAEN principal
- 1102, Fabricarea vinurilor din struguri
Descrierea firmei VILLA VALLEVERDE SRL
VILLA VALLEVERDE SRL, din Sat Valea Nicovani Com. Valea Călugărească, CUI 26210642, Înființată în 2009. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1102, Fabricarea vinurilor din struguri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,7 mil lei, cu un profit net de 201,5 mii lei și 3 angajați.
VILLA VALLEVERDE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma VILLA VALLEVERDE SRL
VILLA VALLEVERDE SRL are 1 asociat și 0 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul PRAHOVA.
Întrebări frecvente despre VILLA VALLEVERDE SRL
Ce cifră de afaceri are VILLA VALLEVERDE SRL?
În anul 2025, VILLA VALLEVERDE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei.
Este activă firma VILLA VALLEVERDE SRL?
VILLA VALLEVERDE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2009.
Ce activitate are VILLA VALLEVERDE SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 1102, Fabricarea vinurilor din struguri.
