VILA CUCULUI S.R.L.

Înființată în 2011 (15 ani) · Sat Mănăstireni Com. Mănăstireni, județul CLUJ

CUI 28891346· J12/1905/2011

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
15 ani

Date de identificare

CUI
28891346
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J12/1905/2011
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
20/07/2011
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Mănăstireni Com. Mănăstireni, județul CLUJ
CAEN principal
5590, Alte servicii de cazare

Descrierea firmei VILA CUCULUI S.R.L.

VILA CUCULUI S.R.L., din Sat Mănăstireni Com. Mănăstireni, CUI 28891346, Înființată în 2011. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5590, Alte servicii de cazare. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

VILA CUCULUI S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma VILA CUCULUI S.R.L.

VILA CUCULUI S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.O.R. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre VILA CUCULUI S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VILA CUCULUI S.R.L.?

În anul 2025, VILA CUCULUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma VILA CUCULUI S.R.L.?

VILA CUCULUI S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2011.

Ce activitate are VILA CUCULUI S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5590, Alte servicii de cazare.