VEREŞ GROUP S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Mun. Bacău, județul BACĂU

CUI 40852982· J04/714/2019

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
67,6 mii lei
▼ 45%
Profit net (2025)
-56,1 mii lei
▼ 35,5%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40852982
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J04/714/2019
Plătitor TVA
Da
Data înființării
27/03/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Prelungirea Bradului 123, Mun. Bacău, județul BACĂU
CAEN principal
149, Creşterea altor animale

Descrierea firmei VEREŞ GROUP S.R.L.

VEREŞ GROUP S.R.L., din Mun. Bacău, CUI 40852982, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 149, Creşterea altor animale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 67,6 mii lei, cu o pierdere netă de 56,1 mii lei și 0 angajați.

VEREŞ GROUP S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma VEREŞ GROUP S.R.L.

VEREŞ GROUP S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.M. AsociatV.R.A. AsociatV.M. AdministratorV.R.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre VEREŞ GROUP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VEREŞ GROUP S.R.L.?

În anul 2025, VEREŞ GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 67,6 mii lei.

Este activă firma VEREŞ GROUP S.R.L.?

VEREŞ GROUP S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are VEREŞ GROUP S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 149, Creşterea altor animale.