VASLUIANU CONF S.R.L.

Înființată în 2021 (5 ani) · Mun. Bacău, județul BACĂU

CUI 43647958· J04/199/2021

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
10 mii lei
Profit net (2025)
3,9 mii lei
▲ 1.139,2%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
5 ani

Date de identificare

CUI
43647958
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J04/199/2021
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
01/02/2021
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Prelungirea Bradului 101A, Mun. Bacău, județul BACĂU
CAEN principal
2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

Descrierea firmei VASLUIANU CONF S.R.L.

VASLUIANU CONF S.R.L., din Mun. Bacău, CUI 43647958, Înființată în 2021. Are ca obiect principal de activitate CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 10 mii lei, cu un profit net de 3,9 mii lei și 0 angajați.

VASLUIANU CONF S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma VASLUIANU CONF S.R.L.

VASLUIANU CONF S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.C.M. AsociatV.C.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre VASLUIANU CONF S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VASLUIANU CONF S.R.L.?

În anul 2025, VASLUIANU CONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10 mii lei.

Este activă firma VASLUIANU CONF S.R.L.?

VASLUIANU CONF S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2021.

Ce activitate are VASLUIANU CONF S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice.