UNION LARISA CONS S.R.L.
Înființată în 2024 (2 ani) · Mun. Râmnicu Sărat, județul BUZĂU
CUI 50468106· J2024018125009
Date de identificare
- CUI
- 50468106
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2024018125009
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 26/08/2024
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Bisoca 25, Mun. Râmnicu Sărat, județul BUZĂU
- CAEN principal
- 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Descrierea firmei UNION LARISA CONS S.R.L.
UNION LARISA CONS S.R.L., din Mun. Râmnicu Sărat, CUI 50468106, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,3 mil lei, cu un profit net de 927,8 mii lei și 5 angajați.
UNION LARISA CONS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma UNION LARISA CONS S.R.L.
UNION LARISA CONS S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BUZĂU.
Întrebări frecvente despre UNION LARISA CONS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are UNION LARISA CONS S.R.L.?
În anul 2025, UNION LARISA CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,3 mil lei.
Este activă firma UNION LARISA CONS S.R.L.?
UNION LARISA CONS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.
Ce activitate are UNION LARISA CONS S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
