TRC MARKT S.R.L.

Înființată în 2011 (15 ani) · Mun. Timişoara, județul TIMIŞ

CUI 27891690· J35/53/2011

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2016)
0 lei
Profit net (2016)
0 lei
Număr de angajați 2016
0
Vechimea firmei
15 ani

Date de identificare

CUI
27891690
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J35/53/2011
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
12/01/2011
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. 1 Decembrie 94, Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
CAEN principal
1011, Prelucrarea şi conservarea cărnii

Descrierea firmei TRC MARKT S.R.L.

TRC MARKT S.R.L., din Mun. Timişoara, CUI 27891690, Înființată în 2011. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1011, Prelucrarea şi conservarea cărnii. În anul 2016, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

TRC MARKT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma TRC MARKT S.R.L.

TRC MARKT S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
T.E. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre TRC MARKT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TRC MARKT S.R.L.?

În anul 2016, TRC MARKT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma TRC MARKT S.R.L.?

TRC MARKT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2011.

Ce activitate are TRC MARKT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1011, Prelucrarea şi conservarea cărnii.