TRAINIQ PROD SRL

Înființată în 2010 (16 ani) · Sat Şendreni Com. Şendreni, județul GALAŢI

CUI 26929142· J2010000462177

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
49,8 mii lei
74,5%
Profit net (2025)
213 lei
98,6%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
16 ani

Date de identificare

CUI
26929142
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2010000462177
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
17/05/2010
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Crinului 8, Sat Şendreni Com. Şendreni, județul GALAŢI
CAEN principal
4778, Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Descrierea firmei TRAINIQ PROD SRL

TRAINIQ PROD SRL, din Sat Şendreni Com. Şendreni, CUI 26929142, Înființată în 2010. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4778, Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 49,8 mii lei, cu un profit net de 213 lei și 1 angajați.

TRAINIQ PROD SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma TRAINIQ PROD SRL

TRAINIQ PROD SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.E.B. AsociatB.E.B. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre TRAINIQ PROD SRL

Ce cifră de afaceri are TRAINIQ PROD SRL?

În anul 2025, TRAINIQ PROD SRL a raportat o cifră de afaceri de 49,8 mii lei.

Este activă firma TRAINIQ PROD SRL?

TRAINIQ PROD SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2010.

Ce activitate are TRAINIQ PROD SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4778, Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.