TOP ROOFS INVEST S.R.L.

Înființată în 2023 (3 ani) · Mun. Roman, județul NEAMŢ

CUI 47879209· J27/342/2023

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
254,3 mii lei
37,9%
Profit net (2024)
2,8 mii lei
Număr de angajați 2024
1
Vechimea firmei
3 ani

Date de identificare

CUI
47879209
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J27/342/2023
Plătitor TVA
Da
Data înființării
24/03/2023
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Dobrogeanu Gherea, Mun. Roman, județul NEAMŢ
CAEN principal
4752, Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentrunvopsit, în magazine specializate

Descrierea firmei TOP ROOFS INVEST S.R.L.

TOP ROOFS INVEST S.R.L., din Mun. Roman, CUI 47879209, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4752, Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentrunvopsit, în magazine specializate. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 254,3 mii lei, cu un profit net de 2,8 mii lei și 1 angajați.

TOP ROOFS INVEST S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma TOP ROOFS INVEST S.R.L.

TOP ROOFS INVEST S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.R.I. AsociatV.R.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre TOP ROOFS INVEST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOP ROOFS INVEST S.R.L.?

În anul 2024, TOP ROOFS INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 254,3 mii lei.

Este activă firma TOP ROOFS INVEST S.R.L.?

TOP ROOFS INVEST S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.

Ce activitate are TOP ROOFS INVEST S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4752, Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentrunvopsit, în magazine specializate.