TIPID AUTO SRL
Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Sebeş, județul ALBA
CUI 37216632· J2017000261014
Date de identificare
- CUI
- 37216632
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2017000261014
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 16/03/2017
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Drumul Sibiului 12, Mun. Sebeş, județul ALBA
- CAEN principal
- 8210, Activități de secretariat și servicii-suport
Descrierea firmei TIPID AUTO SRL
TIPID AUTO SRL, din Mun. Sebeş, CUI 37216632, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8210, Activități de secretariat și servicii-suport. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 140,5 mii lei, cu un profit net de 43,2 mii lei și 1 angajați.
TIPID AUTO SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma TIPID AUTO SRL
TIPID AUTO SRL are 3 asociați și 3 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ALBA.
Întrebări frecvente despre TIPID AUTO SRL
Ce cifră de afaceri are TIPID AUTO SRL?
În anul 2025, TIPID AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 140,5 mii lei.
Este activă firma TIPID AUTO SRL?
TIPID AUTO SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.
Ce activitate are TIPID AUTO SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 8210, Activități de secretariat și servicii-suport.
