TINY STAR S.R.L.
Înființată în 2024 (2 ani) · Sat Baciu Com. Baciu, județul CLUJ
CUI 49815848· J12/1487/2024
Date de identificare
- CUI
- 49815848
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J12/1487/2024
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 22/03/2024
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Ciocârliei 13, Sat Baciu Com. Baciu, județul CLUJ
- CAEN principal
- 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Descrierea firmei TINY STAR S.R.L.
TINY STAR S.R.L., din Sat Baciu Com. Baciu, CUI 49815848, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 43,6 mii lei, cu un profit net de 12,8 mii lei și 1 angajați.
TINY STAR S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma TINY STAR S.R.L.
TINY STAR S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre TINY STAR S.R.L.
Ce cifră de afaceri are TINY STAR S.R.L.?
În anul 2025, TINY STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 43,6 mii lei.
Este activă firma TINY STAR S.R.L.?
TINY STAR S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.
Ce activitate are TINY STAR S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 6201, Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
