TIGER SERV S.R.L.

Înființată în 2006 (20 ani) · Com. Stoicăneşti, județul OLT

CUI 18344180· J28/91/2006

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
904,3 mii lei
▲ 19,4%
Profit net (2025)
0 lei
▼ 100%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
20 ani

Date de identificare

CUI
18344180
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J28/91/2006
Plătitor TVA
Da
Data înființării
03/02/2006
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
, Com. Stoicăneşti, județul OLT
CAEN principal
161, Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală

Descrierea firmei TIGER SERV S.R.L.

TIGER SERV S.R.L., din Com. Stoicăneşti, CUI 18344180, Înființată în 2006. Are ca obiect principal de activitate CAEN 161, Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 904,3 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

TIGER SERV S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma TIGER SERV S.R.L.

TIGER SERV S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre TIGER SERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TIGER SERV S.R.L.?

În anul 2025, TIGER SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 904,3 mii lei.

Este activă firma TIGER SERV S.R.L.?

TIGER SERV S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2006.

Ce activitate are TIGER SERV S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 161, Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală.