TAXOV SERV SRL
Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Câmpina, județul PRAHOVA
CUI 38410660· J2017002586296
Date de identificare
- CUI
- 38410660
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2017002586296
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 27/10/2017
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Cal. Doftanei 172A, Mun. Câmpina, județul PRAHOVA
- CAEN principal
- 4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Descrierea firmei TAXOV SERV SRL
TAXOV SERV SRL, din Mun. Câmpina, CUI 38410660, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 59,7 mii lei, cu o pierdere netă de 36,3 mii lei și 1 angajați.
TAXOV SERV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma TAXOV SERV SRL
TAXOV SERV SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul PRAHOVA.
Întrebări frecvente despre TAXOV SERV SRL
Ce cifră de afaceri are TAXOV SERV SRL?
În anul 2025, TAXOV SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 59,7 mii lei.
Este activă firma TAXOV SERV SRL?
TAXOV SERV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.
Ce activitate are TAXOV SERV SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
