TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.

Înființată în 1992 (34 ani) · Sat Deuşu Com. Chinteni, județul CLUJ

CUI 224776· J12/3302/1991

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
1,7 mil lei
17,1%
Profit net (2025)
54,1 mii lei
9,7%
Număr de angajați 2025
8
Vechimea firmei
34 ani

Date de identificare

CUI
224776
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J12/3302/1991
Plătitor TVA
Da
Data înființării
27/11/1992
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat DEUSU, STR.PRINCIPALA F.N., Sat Deuşu Com. Chinteni, județul CLUJ
CAEN principal
147, Creşterea păsărilor

Descrierea firmei TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.

TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L., din Sat Deuşu Com. Chinteni, CUI 224776, Înființată în 1992. Are ca obiect principal de activitate CAEN 147, Creşterea păsărilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,7 mil lei, cu un profit net de 54,1 mii lei și 8 angajați.

TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.

TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.G. AsociatV.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.?

În anul 2025, TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei.

Este activă firma TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.?

TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1992.

Ce activitate are TAPOVA IMPORT EXPORT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 147, Creşterea păsărilor.