SWISS LOUNGE SRL

Înființată în 2010 (16 ani) · Mun. Iaşi, județul IAŞI

CUI 26894990· J22/664/2010

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
16 ani

Date de identificare

CUI
26894990
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J22/664/2010
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
07/05/2010
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Şos. Bucium 55K, Mun. Iaşi, județul IAŞI
CAEN principal
5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Descrierea firmei SWISS LOUNGE SRL

SWISS LOUNGE SRL, din Mun. Iaşi, CUI 26894990, Înființată în 2010. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

SWISS LOUNGE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma SWISS LOUNGE SRL

SWISS LOUNGE SRL are 0 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
L.R. AdministratorL.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre SWISS LOUNGE SRL

Ce cifră de afaceri are SWISS LOUNGE SRL?

În anul 2025, SWISS LOUNGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma SWISS LOUNGE SRL?

SWISS LOUNGE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2010.

Ce activitate are SWISS LOUNGE SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.