STRUCTURA VERDE S.R.L.
Înființată în 2025 (1 ani) · Mun. Reşiţa, județul CARAŞ-SEVERIN
CUI 52238588· J2025056538000
Date de identificare
- CUI
- 52238588
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2025056538000
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 29/07/2025
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Aleea Narcisei, Mun. Reşiţa, județul CARAŞ-SEVERIN
- CAEN principal
- 7020, Activități de consultanță în afaceri și management
Descrierea firmei STRUCTURA VERDE S.R.L.
STRUCTURA VERDE S.R.L., din Mun. Reşiţa, CUI 52238588, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7020, Activități de consultanță în afaceri și management. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 105,8 mii lei, cu un profit net de 5,1 mii lei și 2 angajați.
STRUCTURA VERDE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma STRUCTURA VERDE S.R.L.
STRUCTURA VERDE S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CARAŞ-SEVERIN.
Întrebări frecvente despre STRUCTURA VERDE S.R.L.
Ce cifră de afaceri are STRUCTURA VERDE S.R.L.?
În anul 2025, STRUCTURA VERDE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 105,8 mii lei.
Este activă firma STRUCTURA VERDE S.R.L.?
STRUCTURA VERDE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2025.
Ce activitate are STRUCTURA VERDE S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7020, Activități de consultanță în afaceri și management.
