START BUSINESS FAST S.R.L.

Înființată în 2022 (4 ani) · Orş. Popeşti-Leordeni, județul ILFOV

CUI 45906129· J23/2242/2022

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
342,5 mii lei
▲ 69%
Profit net (2025)
27,9 mii lei
▲ 1.640,8%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
4 ani

Date de identificare

CUI
45906129
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J23/2242/2022
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO46498222
Data înființării
04/04/2022
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Speranţei 40A, Orş. Popeşti-Leordeni, județul ILFOV
CAEN principal
8559, Alte forme de învăţământ n.c.a.

Descrierea firmei START BUSINESS FAST S.R.L.

START BUSINESS FAST S.R.L., din Orş. Popeşti-Leordeni, CUI 45906129, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8559, Alte forme de învăţământ n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 342,5 mii lei, cu un profit net de 27,9 mii lei și 1 angajați.

START BUSINESS FAST S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma START BUSINESS FAST S.R.L.

START BUSINESS FAST S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
I.A.C. AsociatI.A.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre START BUSINESS FAST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are START BUSINESS FAST S.R.L.?

În anul 2025, START BUSINESS FAST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 342,5 mii lei.

Este activă firma START BUSINESS FAST S.R.L.?

START BUSINESS FAST S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.

Ce activitate are START BUSINESS FAST S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 8559, Alte forme de învăţământ n.c.a..