STAMI SRL

Înființată în 2004 (22 ani) · Loc. Breaza de Sus Orş. Breaza, județul PRAHOVA

CUI 16265292· J2004000598293

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
576,1 mii lei
▼ 0,2%
Profit net (2025)
74,3 mii lei
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
22 ani

Date de identificare

CUI
16265292
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2004000598293
Plătitor TVA
Da
Data înființării
23/03/2004
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str REPUBLICII 248, Loc. Breaza de Sus Orş. Breaza, județul PRAHOVA
CAEN principal
4932, Transporturi cu taxiuri

Descrierea firmei STAMI SRL

STAMI SRL, din Loc. Breaza de Sus Orş. Breaza, CUI 16265292, Înființată în 2004. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4932, Transporturi cu taxiuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 576,1 mii lei, cu un profit net de 74,3 mii lei și 2 angajați.

STAMI SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma STAMI SRL

STAMI SRL are 0 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
S.N. AdministratorS.E. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre STAMI SRL

Ce cifră de afaceri are STAMI SRL?

În anul 2025, STAMI SRL a raportat o cifră de afaceri de 576,1 mii lei.

Este activă firma STAMI SRL?

STAMI SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2004.

Ce activitate are STAMI SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4932, Transporturi cu taxiuri.