SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
CUI 46285828· J35/2646/2022
Date de identificare
- CUI
- 46285828
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J35/2646/2022
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 10/06/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Bld. Industriei 6, Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
- CAEN principal
- 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Descrierea firmei SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.
SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L., din Mun. Timişoara, CUI 46285828, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 5 mil lei, cu un profit net de 3,4 mii lei și 17 angajați.
SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.
SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul TIMIŞ.
Întrebări frecvente despre SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.?
În anul 2025, SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5 mil lei.
Este activă firma SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.?
SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.
Ce activitate are SSI SCHAEFER ENGINEERING S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
