SOGHE CONSTRUCT SRL
Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Braşov, județul BRAŞOV
CUI 37614654· J08/1254/2017
Date de identificare
- CUI
- 37614654
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J08/1254/2017
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 22/05/2017
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Poarta Schei 1, Mun. Braşov, județul BRAŞOV
- CAEN principal
- 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Descrierea firmei SOGHE CONSTRUCT SRL
SOGHE CONSTRUCT SRL, din Mun. Braşov, CUI 37614654, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,2 mil lei, cu o pierdere netă de 79,2 mii lei și 9 angajați.
SOGHE CONSTRUCT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma SOGHE CONSTRUCT SRL
SOGHE CONSTRUCT SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BRAŞOV.
Întrebări frecvente despre SOGHE CONSTRUCT SRL
Ce cifră de afaceri are SOGHE CONSTRUCT SRL?
În anul 2025, SOGHE CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei.
Este activă firma SOGHE CONSTRUCT SRL?
SOGHE CONSTRUCT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.
Ce activitate are SOGHE CONSTRUCT SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
