SMART INVEVO INSTALL S.R.L.

Înființată în 2022 (4 ani) · Mun. Iaşi, județul IAŞI

CUI 45848680· J22/1006/2022

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
548 mii lei
82,7%
Profit net (2025)
118,7 mii lei
252,1%
Număr de angajați 2025
3
Vechimea firmei
4 ani

Date de identificare

CUI
45848680
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J22/1006/2022
Plătitor TVA
Da
Data înființării
24/03/2022
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Vasile Lupu 102, Mun. Iaşi, județul IAŞI
CAEN principal
4322, Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Descrierea firmei SMART INVEVO INSTALL S.R.L.

SMART INVEVO INSTALL S.R.L., din Mun. Iaşi, CUI 45848680, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4322, Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 548 mii lei, cu un profit net de 118,7 mii lei și 3 angajați.

SMART INVEVO INSTALL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma SMART INVEVO INSTALL S.R.L.

SMART INVEVO INSTALL S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
I.A. AsociatI.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre SMART INVEVO INSTALL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SMART INVEVO INSTALL S.R.L.?

În anul 2025, SMART INVEVO INSTALL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 548 mii lei.

Este activă firma SMART INVEVO INSTALL S.R.L.?

SMART INVEVO INSTALL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.

Ce activitate are SMART INVEVO INSTALL S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4322, Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.