SKY PROFI SERVICES S.R.L.
Înființată în 2024 (2 ani) · Sat Sânnicoară Com. Apahida, județul CLUJ
CUI 50798570· J2024036573006
Date de identificare
- CUI
- 50798570
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2024036573006
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 31/10/2024
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Şcolii 28, Sat Sânnicoară Com. Apahida, județul CLUJ
- CAEN principal
- 7990, Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică
Descrierea firmei SKY PROFI SERVICES S.R.L.
SKY PROFI SERVICES S.R.L., din Sat Sânnicoară Com. Apahida, CUI 50798570, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7990, Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 601,3 mii lei, cu un profit net de 235,3 mii lei și 1 angajați.
SKY PROFI SERVICES S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma SKY PROFI SERVICES S.R.L.
SKY PROFI SERVICES S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre SKY PROFI SERVICES S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SKY PROFI SERVICES S.R.L.?
În anul 2025, SKY PROFI SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 601,3 mii lei.
Este activă firma SKY PROFI SERVICES S.R.L.?
SKY PROFI SERVICES S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.
Ce activitate are SKY PROFI SERVICES S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 7990, Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică.
