SIMANDI TRANSCOM S.R.L.
Înființată în 1993 (33 ani) · Sat Zerind Com. Zerind, județul ARAD
CUI 3365940· J02/2304/1992
Date de identificare
- CUI
- 3365940
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J02/2304/1992
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 25/02/1993
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Sat Zerind Com. Zerind, județul ARAD
- CAEN principal
- 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Descrierea firmei SIMANDI TRANSCOM S.R.L.
SIMANDI TRANSCOM S.R.L., din Sat Zerind Com. Zerind, CUI 3365940, Înființată în 1993. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 3,2 mil lei, cu un profit net de 0 lei și 7 angajați.
SIMANDI TRANSCOM S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma SIMANDI TRANSCOM S.R.L.
SIMANDI TRANSCOM S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ARAD.
Întrebări frecvente despre SIMANDI TRANSCOM S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SIMANDI TRANSCOM S.R.L.?
În anul 2025, SIMANDI TRANSCOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mil lei.
Este activă firma SIMANDI TRANSCOM S.R.L.?
SIMANDI TRANSCOM S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1993.
Ce activitate are SIMANDI TRANSCOM S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun.
