SHINING STUDIO S.R.L.

Înființată în 2018 (8 ani) · Mun. Urziceni, județul IALOMIŢA

CUI 40226440· J21/695/2018

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
8 ani

Date de identificare

CUI
40226440
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J21/695/2018
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
28/11/2018
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. 9 Mai 2, Mun. Urziceni, județul IALOMIŢA
CAEN principal
9604, Activităţi de întreţinere corporală

Descrierea firmei SHINING STUDIO S.R.L.

SHINING STUDIO S.R.L., din Mun. Urziceni, CUI 40226440, Înființată în 2018. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9604, Activităţi de întreţinere corporală. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

SHINING STUDIO S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma SHINING STUDIO S.R.L.

SHINING STUDIO S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.R.I. AsociatM.R.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Firme similare

Firme cu același cod CAEN din județul IALOMIŢA.

Întrebări frecvente despre SHINING STUDIO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SHINING STUDIO S.R.L.?

În anul 2025, SHINING STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma SHINING STUDIO S.R.L.?

SHINING STUDIO S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2018.

Ce activitate are SHINING STUDIO S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 9604, Activităţi de întreţinere corporală.