SENSATION INA SRL

Înființată în 2014 (12 ani) · Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, județul ARAD

CUI 33066397· J02/451/2014

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
12 ani

Date de identificare

CUI
33066397
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J02/451/2014
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
15/04/2014
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Nicolae Bălcescu 15, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, județul ARAD
CAEN principal
4771, Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

Descrierea firmei SENSATION INA SRL

SENSATION INA SRL, din Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, CUI 33066397, Înființată în 2014. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4771, Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

SENSATION INA SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma SENSATION INA SRL

SENSATION INA SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.A.E. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre SENSATION INA SRL

Ce cifră de afaceri are SENSATION INA SRL?

În anul 2025, SENSATION INA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma SENSATION INA SRL?

SENSATION INA SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2014.

Ce activitate are SENSATION INA SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4771, Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate.