SCARPE DIEM SRL
Înființată în 2004 (22 ani) · Mun. Iaşi, județul IAŞI
CUI 16063960· J2004000054223
Date de identificare
- CUI
- 16063960
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2004000054223
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 20/01/2004
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Bld. Alexandru cel Bun 9, Mun. Iaşi, județul IAŞI
- CAEN principal
- 4642, Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
Descrierea firmei SCARPE DIEM SRL
SCARPE DIEM SRL, din Mun. Iaşi, CUI 16063960, Înființată în 2004. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4642, Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,5 mil lei, cu o pierdere netă de 224 mii lei și 6 angajați.
SCARPE DIEM SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma SCARPE DIEM SRL
SCARPE DIEM SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul IAŞI.
Întrebări frecvente despre SCARPE DIEM SRL
Ce cifră de afaceri are SCARPE DIEM SRL?
În anul 2025, SCARPE DIEM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,5 mil lei.
Este activă firma SCARPE DIEM SRL?
SCARPE DIEM SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2004.
Ce activitate are SCARPE DIEM SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4642, Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei.
