SARANDY GROUP S.R.L.

Înființată în 2013 (13 ani) · Sat Rusciori Orş. Scorniceşti, județul OLT

CUI 31320889· J2013000146281

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
1,2 mii lei
▲ 30%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
13 ani

Date de identificare

CUI
31320889
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2013000146281
Plătitor TVA
Da
Data înființării
06/03/2013
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Rusciori 43, Sat Rusciori Orş. Scorniceşti, județul OLT
CAEN principal
5210, Depozitări

Descrierea firmei SARANDY GROUP S.R.L.

SARANDY GROUP S.R.L., din Sat Rusciori Orş. Scorniceşti, CUI 31320889, Înființată în 2013. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5210, Depozitări. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 1,2 mii lei și 0 angajați.

SARANDY GROUP S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma SARANDY GROUP S.R.L.

SARANDY GROUP S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.W.S. AsociatB.V. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre SARANDY GROUP S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SARANDY GROUP S.R.L.?

În anul 2025, SARANDY GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma SARANDY GROUP S.R.L.?

SARANDY GROUP S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2013.

Ce activitate are SARANDY GROUP S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5210, Depozitări.