SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.
Înființată în 2010 (16 ani) · Mun. Lugoj, județul TIMIŞ
CUI 27156908· J35/1071/2010
Date de identificare
- CUI
- 27156908
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J35/1071/2010
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 09/07/2010
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Caransebeşului 19, Mun. Lugoj, județul TIMIŞ
- CAEN principal
- 4754, Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice, în magazinenspecializate
Descrierea firmei SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.
SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L., din Mun. Lugoj, CUI 27156908, Înființată în 2010. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4754, Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice, în magazinenspecializate. În anul 2023, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.
SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul TIMIŞ.
Întrebări frecvente despre SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.
Ce cifră de afaceri are SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.?
În anul 2023, SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.?
SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2010.
Ce activitate are SAMAS - LIGHT - ELECTRIC S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4754, Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice, în magazinenspecializate.
