RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.

Înființată în 2024 (2 ani) · Mun. Vaslui, județul VASLUI

CUI 49476610· J37/66/2024

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
42,7 mii lei
13,8%
Profit net (2025)
8,2 mii lei
15,1%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
2 ani

Date de identificare

CUI
49476610
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J37/66/2024
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
26/01/2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Muncii 28, Mun. Vaslui, județul VASLUI
CAEN principal
4932, Transporturi cu taxiuri

Descrierea firmei RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.

RECORD SPRINT SENIOR S.R.L., din Mun. Vaslui, CUI 49476610, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4932, Transporturi cu taxiuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 42,7 mii lei, cu un profit net de 8,2 mii lei și 1 angajați.

RECORD SPRINT SENIOR S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.

RECORD SPRINT SENIOR S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
H.G.I. AsociatH.G.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.?

În anul 2025, RECORD SPRINT SENIOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42,7 mii lei.

Este activă firma RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.?

RECORD SPRINT SENIOR S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.

Ce activitate are RECORD SPRINT SENIOR S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4932, Transporturi cu taxiuri.