RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.

Înființată în 2020 (6 ani) · Mun. Piteşti, județul ARGEŞ

CUI 43086740· J2020001495030

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2023)
511 mii lei
▲ 294,4%
Profit net (2023)
2,5 mii lei
▼ 96,9%
Număr de angajați 2023
8
Vechimea firmei
6 ani

Date de identificare

CUI
43086740
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2020001495030
Plătitor TVA
Da
Data înființării
23/09/2020
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Alexandru Donici 9, Mun. Piteşti, județul ARGEŞ
CAEN principal
4664, Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria textilă şi al maşinilor de cusut şi de tricotat

Descrierea firmei RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.

RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L., din Mun. Piteşti, CUI 43086740, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4664, Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria textilă şi al maşinilor de cusut şi de tricotat. În anul 2023, cifra de afaceri a fost de 511 mii lei, cu un profit net de 2,5 mii lei și 8 angajați.

RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.

RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
U.S. AsociatU.S. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.?

În anul 2023, RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 511 mii lei.

Este activă firma RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.?

RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.

Ce activitate are RAS-ROBOTIC AUTOMATION SYSTEMS S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4664, Comerţ cu ridicata al maşinilor pentru industria textilă şi al maşinilor de cusut şi de tricotat.