QUICK BUILDING SRL

Înființată în 2016 (10 ani) · Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 36750933· J40/15165/2016

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
0 lei
Profit net (2024)
0 lei
Număr de angajați 2024
0
Vechimea firmei
10 ani

Date de identificare

CUI
36750933
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J40/15165/2016
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
16/11/2016
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Cetatea Veche 4, Sector 4 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
7732, Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii

Descrierea firmei QUICK BUILDING SRL

QUICK BUILDING SRL, din Sector 4 Mun. Bucureşti, CUI 36750933, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7732, Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

QUICK BUILDING SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma QUICK BUILDING SRL

QUICK BUILDING SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
R.I.V. AsociatR.I.V. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre QUICK BUILDING SRL

Ce cifră de afaceri are QUICK BUILDING SRL?

În anul 2024, QUICK BUILDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma QUICK BUILDING SRL?

QUICK BUILDING SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2016.

Ce activitate are QUICK BUILDING SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7732, Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii.