Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

Înființată în 2024 (2 ani) · Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, județul CONSTANŢA

CUI 49594828· J13/517/2024

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
324,8 mii lei
▲ 11,9%
Profit net (2025)
172,1 mii lei
▼ 26,8%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
2 ani

Date de identificare

CUI
49594828
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J13/517/2024
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
14/02/2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Mihai Viteazu 64A, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, județul CONSTANŢA
CAEN principal
7120, Activităţi de testări şi analize tehnice

Descrierea firmei Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L., din Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, CUI 49594828, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7120, Activităţi de testări şi analize tehnice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 324,8 mii lei, cu un profit net de 172,1 mii lei și 1 angajați.

Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. are 1 asociat și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.A.R. AsociatD.E. AdministratorD.A.R. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.?

În anul 2025, Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 324,8 mii lei.

Este activă firma Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.?

Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.

Ce activitate are Q&I GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7120, Activităţi de testări şi analize tehnice.