PUNCTUL CREATIV S.R.L.

Înființată în 2020 (6 ani) · Mun. Timişoara, județul TIMIŞ

CUI 42591034· J35/1286/2020

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
5,9 mii lei
72,8%
Profit net (2025)
753 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
6 ani

Date de identificare

CUI
42591034
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J35/1286/2020
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO46576649
Data înființării
05/06/2020
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Martir Dumitru Jugănaru 14, Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
CAEN principal
3240, Fabricarea jocurilor şi jucăriilor

Descrierea firmei PUNCTUL CREATIV S.R.L.

PUNCTUL CREATIV S.R.L., din Mun. Timişoara, CUI 42591034, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3240, Fabricarea jocurilor şi jucăriilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 5,9 mii lei, cu un profit net de 753 lei și 0 angajați.

PUNCTUL CREATIV S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PUNCTUL CREATIV S.R.L.

PUNCTUL CREATIV S.R.L. are 2 asociați și 3 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
S.A. AsociatS.B.M. AsociatD.E. AdministratorS.B.M. AdministratorS.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PUNCTUL CREATIV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PUNCTUL CREATIV S.R.L.?

În anul 2025, PUNCTUL CREATIV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5,9 mii lei.

Este activă firma PUNCTUL CREATIV S.R.L.?

PUNCTUL CREATIV S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.

Ce activitate are PUNCTUL CREATIV S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 3240, Fabricarea jocurilor şi jucăriilor.