PROTOTIP PROIECT S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA

CUI 41126350· J13/1931/2019

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
89,8 mii lei
▲ 18,9%
Profit net (2025)
27,7 mii lei
▼ 9%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
41126350
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J13/1931/2019
Plătitor TVA
Da
Data înființării
16/05/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Şos. Mangaliei 74, Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
CAEN principal
3299, Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Descrierea firmei PROTOTIP PROIECT S.R.L.

PROTOTIP PROIECT S.R.L., din Mun. Constanţa, CUI 41126350, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3299, Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 89,8 mii lei, cu un profit net de 27,7 mii lei și 0 angajați.

PROTOTIP PROIECT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PROTOTIP PROIECT S.R.L.

PROTOTIP PROIECT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.N.L. AsociatC.N.L. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PROTOTIP PROIECT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PROTOTIP PROIECT S.R.L.?

În anul 2025, PROTOTIP PROIECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89,8 mii lei.

Este activă firma PROTOTIP PROIECT S.R.L.?

PROTOTIP PROIECT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are PROTOTIP PROIECT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 3299, Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..