PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.

Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Miercurea Ciuc, județul HARGHITA

CUI 38490163· J19/791/2017

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
263,9 mii lei
9,6%
Profit net (2025)
9,6 mii lei
85,1%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
38490163
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J19/791/2017
Plătitor TVA
Da
Data înființării
15/11/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Sîncrăieni 8, Mun. Miercurea Ciuc, județul HARGHITA
CAEN principal
7111, Activităţi de arhitectură

Descrierea firmei PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.

PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L., din Mun. Miercurea Ciuc, CUI 38490163, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7111, Activităţi de arhitectură. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 263,9 mii lei, cu un profit net de 9,6 mii lei și 1 angajați.

PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.

PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
A.A. AsociatA.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.?

În anul 2025, PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 263,9 mii lei.

Este activă firma PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.?

PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.

Ce activitate are PROJECTA1 ARCHITECT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7111, Activităţi de arhitectură.