PROIECT SIMPEX CONS SRL

Înființată în 2012 (14 ani) · Sat Adânca Com. Gura Ocniţei, județul DÂMBOVIŢA

CUI 29509836· J15/4/2012

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
0 lei
Profit net (2024)
0 lei
▲ 100%
Număr de angajați 2024
0
Vechimea firmei
14 ani

Date de identificare

CUI
29509836
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J15/4/2012
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
05/01/2012
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Bucşani 6, Sat Adânca Com. Gura Ocniţei, județul DÂMBOVIŢA
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei PROIECT SIMPEX CONS SRL

PROIECT SIMPEX CONS SRL, din Sat Adânca Com. Gura Ocniţei, CUI 29509836, Înființată în 2012. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

PROIECT SIMPEX CONS SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PROIECT SIMPEX CONS SRL

PROIECT SIMPEX CONS SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.A.C. AsociatS.C.A. AsociatS.C.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PROIECT SIMPEX CONS SRL

Ce cifră de afaceri are PROIECT SIMPEX CONS SRL?

În anul 2024, PROIECT SIMPEX CONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma PROIECT SIMPEX CONS SRL?

PROIECT SIMPEX CONS SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2012.

Ce activitate are PROIECT SIMPEX CONS SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.