PROGESCOM SRL

Înființată în 1999 (27 ani) · Sat Valea Lupşii Com. Lupşa, județul ALBA

CUI 11526818· J01/89/1999

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
71,8 mii lei
▼ 21,9%
Profit net (2025)
10,5 mii lei
▼ 60,6%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
27 ani

Date de identificare

CUI
11526818
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J01/89/1999
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
09/03/1999
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
238, Sat Valea Lupşii Com. Lupşa, județul ALBA
CAEN principal
7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

Descrierea firmei PROGESCOM SRL

PROGESCOM SRL, din Sat Valea Lupşii Com. Lupşa, CUI 11526818, Înființată în 1999. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 71,8 mii lei, cu un profit net de 10,5 mii lei și 1 angajați.

PROGESCOM SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PROGESCOM SRL

PROGESCOM SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.C.R. AsociatB.C.R. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PROGESCOM SRL

Ce cifră de afaceri are PROGESCOM SRL?

În anul 2025, PROGESCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 71,8 mii lei.

Este activă firma PROGESCOM SRL?

PROGESCOM SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1999.

Ce activitate are PROGESCOM SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7112, Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.