PREGOTERM SA

Înființată în 2009 (17 ani) · Mun. Vulcan, județul HUNEDOARA

CUI 25538464· J20/551/2009

FALIMENTPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
39,8 mii lei
▼ 44,7%
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
17 ani

Date de identificare

CUI
25538464
Stare
FALIMENT
Nr. Reg. Com.
J20/551/2009
Plătitor TVA
Da
Data înființării
12/05/2009
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Sediu social
Bld. Mihai Viteazu 31 -cam.19, Mun. Vulcan, județul HUNEDOARA
CAEN principal
3811, Colectarea deşeurilor nepericuloase

Descrierea firmei PREGOTERM SA

PREGOTERM SA, din Mun. Vulcan, CUI 25538464, Înființată în 2009. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3811, Colectarea deşeurilor nepericuloase. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 39,8 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

PREGOTERM SA, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PREGOTERM SA

PREGOTERM SA are 2 asociați și 3 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.V. AsociatV.P.C. AsociatD.M.D. AdministratorC.I.D. AdministratorH.G. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PREGOTERM SA

Ce cifră de afaceri are PREGOTERM SA?

În anul 2025, PREGOTERM SA a raportat o cifră de afaceri de 39,8 mii lei.

Este activă firma PREGOTERM SA?

PREGOTERM SA figurează la Registrul Comerțului cu starea FALIMENT, înființată în 2009.

Ce activitate are PREGOTERM SA?

Obiectul principal de activitate este CAEN 3811, Colectarea deşeurilor nepericuloase.