PLUXEE ROMANIA S.R.L.
Înființată în 1998 (28 ani) · Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CUI 11071295· J1998009678405
Date de identificare
- CUI
- 11071295
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J1998009678405
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 15/10/1998
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Bld DIMITRIE POMPEI 9-9A, Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- CAEN principal
- 6612, Activităţi de intermediere a tranzacţiilor financiare
Descrierea firmei PLUXEE ROMANIA S.R.L.
PLUXEE ROMANIA S.R.L., din Sector 2 Mun. Bucureşti, CUI 11071295, Înființată în 1998. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6612, Activităţi de intermediere a tranzacţiilor financiare. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 229,3 mil lei, cu un profit net de 144,8 mil lei și 231 angajați.
PLUXEE ROMANIA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma PLUXEE ROMANIA S.R.L.
PLUXEE ROMANIA S.R.L. are 1 asociat și 5 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Întrebări frecvente despre PLUXEE ROMANIA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are PLUXEE ROMANIA S.R.L.?
În anul 2025, PLUXEE ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 229,3 mil lei.
Este activă firma PLUXEE ROMANIA S.R.L.?
PLUXEE ROMANIA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1998.
Ce activitate are PLUXEE ROMANIA S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 6612, Activităţi de intermediere a tranzacţiilor financiare.
