PIXART MEDIA S.R.L.

Înființată în 2005 (21 ani) · Mun. Iaşi, județul IAŞI

CUI 18165907· J22/2886/2005

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
110 mii lei
7,3%
Profit net (2025)
18,4 mii lei
151,1%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
21 ani

Date de identificare

CUI
18165907
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J22/2886/2005
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
25/11/2005
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Sf. Petru Movilă 29, Mun. Iaşi, județul IAŞI
CAEN principal
1813, Servicii pregătitoare pentru pretipărire

Descrierea firmei PIXART MEDIA S.R.L.

PIXART MEDIA S.R.L., din Mun. Iaşi, CUI 18165907, Înființată în 2005. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1813, Servicii pregătitoare pentru pretipărire. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 110 mii lei, cu un profit net de 18,4 mii lei și 1 angajați.

PIXART MEDIA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PIXART MEDIA S.R.L.

PIXART MEDIA S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
H.I.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PIXART MEDIA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PIXART MEDIA S.R.L.?

În anul 2025, PIXART MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 110 mii lei.

Este activă firma PIXART MEDIA S.R.L.?

PIXART MEDIA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2005.

Ce activitate are PIXART MEDIA S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1813, Servicii pregătitoare pentru pretipărire.